2020yi İple Çekmemize Neden Olan 5 Animasyon Fİlmi Oku   search 


2020yi İple Çekmemize Neden Olan 5 Animasyon Fİlmi

Alper Han Tarafından


2019-12-01 01:24:09 eklendi, en son 2019-12-01 08:51:37 değiştirildi2020 yılında çıkacağı duyurulmuş ve bizim izlemek için sabırsızlandığımız animasyon filmlerini sizin için bir liste haline getirdik.

2019 neredeyse bitmek üzereyken bir çok yeni animasyon filmi tanıtıldı. Şüphesiz bunların bunlar çoğu kişinin ilgisini çekti. Bu listede ki iki tane devam filmi 2 orjinal film bir tane de Scooby-Doo'nun sinema uyarlaması mevcut. Hepside bizi fragmanları ile heyecanlandıran çabucak önümüze gelmesini istediğimiz filmler. Peki siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce liste eksik mi? Yada listedekiler sizi heyecanlandırmıyor mu? Lütfen yorumlara yazın.

Onward (Hadi Gidelim)

Vizyon tarihi 3 Nisan 2020

Yönetmen Dan Scanlon                                                     

Oyuncular: Chris Pratt, Tom Holland, Octavia Spencer        

Tür Animasyon, Fantastik

Ülke ABD   

  Özet: Hadi Gidelim, babalarını çok küçük yaşta kaybeden iki genç elf kardeşin hikayesini konu ediyor. Kardeşler, hatırlamakta zorlandıkları ve çok özledikleri babaları ile son bir gün geçirme fırsatlarının olduğunu öğrenirler. Dünyada var olan bir büyü, onların babaları ile kavuşmalarını sağlayacaktır.

 

Kaynak:Beyazperde, Imdb

Minions The Rise of Gru (Minyonlar Gru'nun Yükselişi)

Vizyon tarihi 31 Temmuz 2020

Yönetmen Kyle Balda, Brad Ableson

Oyuncular: Pierre Coffin, Steve Carell  

Tür Animasyon, Aile

Ülke ABD 

                                                      Özet: Stuart, Kevin ve Bob bir süpermarketten muzlarını alamadıkları için oldukça sinirlidir. Bu duruma çözüm bulmak isteyen ekip, Beyaz Saray’a doğru yola koyulurlar. Durumu şikayet etmek için Beyaz Saray’a geldiklerinde ise kendilerini kapının önünde bulurlar. Kovuldukları için şaşkın ve bir o kadar da sinirli olan Stuart, Kevin ve Bob, kendilerine yapılanların intikamını almak için ABD hükümetini devirmek için zorlu bir maceraya atılır. Bu maceralarında onlara Gru da eşlik edecektir.

Kaynak:Imdb, Beyazperde

Scoob!

Yönetmen Tony Cervone

Oyuncular: Will Forte, Amanda Seyfried, Gina Rodriguez 

Tür Komedi, Animasyon, Aile

Ülke ABD 

Özet:Sevilen çizgi dizi Scooby Doo’nun beyaz perde uyarlamasında, Scooby ve Shaggy’nin tanıştıkları andan itibaren ömür boyu süren dostluğuna odaklanılıyor. Dedektif Fred, Velma, Daphne ile birlikte dünyayı kötülüklerden korumaya çalışan Scooby ve Shaggy, kendilerini zorlu maceraların içinde buluyor.

 

 

 

Kaynak: Imdb, Beyazperde

Croods 2

Vizyon tarihi 24 Aralık 2020

Yönetmen Joel Crawford

Oyuncular: Nicolas Cage, Ryan Reynolds, Emma Stone 

Tür Animasyon, Macera

Ülke ABD

Özet:Croods filminin devam halkası olan yapımda, Crood ve Betterman aileleri arasındaki mücadeleye odaklanılıyor. Tarhi öncesi döneme ait olan Betterman ailesi, Crood'lardan daha iyi olduklarını kanıtlamak için mücadeye girişir. Yönetmen koltuğunda Joel Crawford'ın oturduğu filmin seslendirme kadrosunda Nicolas Cage, Emma Stone, Ryan Reynolds, Peter Dinklage gibi isimler yer alıyor.

Kaynak:Imdb, Beyazperde

Soul

Vizyon tarihi 19 Haziran 2020

Yönetmen Pete Docter

Oyuncular: Jamie Foxx, Tina Fey, Daveed Diggs 

Tür Animasyon, Macera, Aile

Ülke ABD 

Özet:Orta okul müzik öğretmeni Joe Gardner, bir jazz grubu ile birlikte çalışan jazz piyanisti olmanın hayalini kuruyordur. Bunun ardından ilk müzisyenlik deneyimini edinir. New York sokaklarında gezinen adam, birden bire kendini kanalizasyona düşerken bulur. Ancak burası aslında farklı bir dünyaya açılıyordur. Şimdi ise Dünya'ya nasıl geri döneceğini bulması gerekmektedir.

Kaynak:Imdb, Beyazperde