Scooby-Doo! Mystery Incorporated Dizisi Geliyor. Hazırlanın! Oku   search 


Scooby-Doo! Mystery Incorporated Dizisi Geliyor. Hazırlanın!

Turan Furkan Tarafından


2020-02-27 07:41:18 eklendi, en son 2020-02-27 07:43:14 değiştirildiKick 2 Kill ekibi Scooby-Doo'nun en iyi serisini bir diziye çevirmek için kolları sıvamış.

Scooby Doo herksin çocukluktan bu yana maruz kaldığı bir çizgi film ancak Mystery Incorporated ile artık maruz kalma durumundan çıklarak takip etme durumunu galdik. Gerçektende olması gereken her şeyi barındıran olduk karanlık bir hikayeye sahip olna muhteşem bir seriydi. Dah sonra gelen Be Cool, Scooby-Doo! benim kişisel favorim olsada daha komedi ağırlıklıydı. Kick 2 Kill ekibi bunu görmüş olacak ki Mystery Incorporated için bir dizi hazırlamaya koyulmuşlar. ve kısa bir teaser hazırlamışlar bir saatlik plot bölümünü hazırlamak için ise bir Indiegogo kampanyası başlatmışlar ki bunu neden başlatıklarını anlıyorum teaser ne kadar profosyonel gözüksede bazı yerler için paralarının yetmediği çok aşikar. Ayrıca Warner Bros'un fikri mülk müdüründen izinde almışlar ancak hiç bir şekilde ticari isimleri kullanmaları mümkün değil. Ekibin diğer işlerine ve kampanyaya bakmak için linklere tıklayabilirsiniz. Son olarak ekipin röpratajınıda alta bırakıyorum.

Son olarak siz ne düşünüyorsunuz sizce güzel bir projemi yoksa olmaması mı gerekirdi? Yada eksik veya yanlış yaptıkları bir şey var mı? Lütfen yorumlarda yazın.